Tartu Ülikooli korvpallimeeskond avas uue piletikeskuse, kus saab toetada Tartu  korvpalli! Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond avas uue piletikeskuse, kus saab toetada Tartu korvpalli! Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool/Kalev jäi naiste Balti korvpalliliigas alla Liepajale |  Korvpall | ERR
Tartu Ülikool/Kalev jäi naiste Balti korvpalliliigas alla Liepajale | Korvpall | ERR

Tartu naiste meister korvpallis on Tartu ülikool - Sport - Tartu Postimees

TÜ Spordiesinduse Ühistrenn: Korvpall EDASIJÕUDNUTELE / Basketball for  ADVANCED players! | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi | April 4, 2022
TÜ Spordiesinduse Ühistrenn: Korvpall EDASIJÕUDNUTELE / Basketball for ADVANCED players! | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi | April 4, 2022

Uudised - OlyBet naiste korvpalli meistriliiga finaalis lähevad vastamisi  Tartu ja Tallinna Ülikoolide naiskonnad
Uudised - OlyBet naiste korvpalli meistriliiga finaalis lähevad vastamisi Tartu ja Tallinna Ülikoolide naiskonnad

Tartu Ülikooli naiskond (TRÜ)

Tartu Ülikool andis lahingu, kuid Tallinna Ülikool krooniti Eesti naiste  meistriks | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Ülikool andis lahingu, kuid Tallinna Ülikool krooniti Eesti naiste meistriks | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Tartu Ülikool/Kalev vs Tallinna Ülikool | Naiste meistrivõistlused, Tartu  Ülikooli Spordihoone, 31 March 2021
Tartu Ülikool/Kalev vs Tallinna Ülikool | Naiste meistrivõistlused, Tartu Ülikooli Spordihoone, 31 March 2021

Tartu linn premeerib Eesti meistriks tulnud korvpallinaiskonda - Delfi Sport

OTSE DELFI TV-s | Naiste karikavõistluste pronksimatšis kohtuvad Tallinna  Ülikool ja BC Elva CHK/Tartu Ülikool - Uudis.net
OTSE DELFI TV-s | Naiste karikavõistluste pronksimatšis kohtuvad Tallinna Ülikool ja BC Elva CHK/Tartu Ülikool - Uudis.net

Tallinn oli naiste Balti liigas üle Tartust | Korvpall | ERR

BC Elva CHK/Tartu Ülikool vs Rapla KK - BC Elva korvpalliklubi

Naiste meistriliigas jõudis esimesena finaali Tallinna Ülikool - Korvpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Naiste meistriliigas jõudis esimesena finaali Tallinna Ülikool - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Tallinna Ülikool võitis naiste korvpalliliigas Tartu Ülikooli - Delfi Sport

Naiste liigad - Naiste meistriliiga: Tartu Ülikool/Kalev lõpetas  põhiturniiri võidukalt
Naiste liigad - Naiste meistriliiga: Tartu Ülikool/Kalev lõpetas põhiturniiri võidukalt

Tartu Ülikool/Kalevi mängijal tuvastati koroonaviirus, kaks naiskonda  suunati eneseisolatsiooni - Eesti Päevaleht
Tartu Ülikool/Kalevi mängijal tuvastati koroonaviirus, kaks naiskonda suunati eneseisolatsiooni - Eesti Päevaleht

Tartu Ülikool võitis ülekaalukalt EASL-i aastapäevaturniiri! | Tartu  Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Ülikool võitis ülekaalukalt EASL-i aastapäevaturniiri! | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Naiste korvpall | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Tartu Ülikool avas naiste meistriliigas võiduarve | Korvpall | ERR

Tartu Ülikool võidutses üliõpilaste korvpalli MV nii meeste kui naiste  arvestuses | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Ülikool võidutses üliõpilaste korvpalli MV nii meeste kui naiste arvestuses | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

JÄÄB ÄRA! Naiste esiliiga | BC Elva CHK/Tartu Ülikool vs TalTech BS/Altius  — Elva Sport
JÄÄB ÄRA! Naiste esiliiga | BC Elva CHK/Tartu Ülikool vs TalTech BS/Altius — Elva Sport