Loungefåtölj med flätad lädersits - Dany's Home | Leather chair, Wicker chair, Furniture
Så mycket kan dina gamla möbler vara värda | Leva & bo
FÅTÖLJ - HANS J WEGNER. - Modell CH25. Ek med flätad sits, papperssnöre. [...] | lot 312 | Beaux Arts & Design Moderne at Crafoord Auktioner | Auction.fr | English
Slutpris för FÅTÖLJ, Dux, 1960/70-tal.
Fåtölj Auktionsindex
Swedish lounge chair, model Patronen by G.A. Berg, 1940s For Sale at 1stDibs
FÅTÖLJ, Horsnaes Möbler, Danmark, 1950/60-tal. - Bukowskis
Midcentury Lounge Chair Model Pernilla 1 Designed by Bruno Mathsson at 1stDibs
335. Ole Wanscher - Kvalitetsauktion 17 augusti 2021
Auktion | Fåtölj Hans J Wegner CH27 | Stockholms Auktionsverk Online | 807376
Auktion | Fåtölj med sadelgjord design Yngve Ekström | Stockholms Auktionsverk Online | 654194
Fåtölj 'Läderlappen' fläta ljus - Dany's Home
FÅTÖLJER, 1 par, teak med flätad sits och rygg, modern design. | Barnebys